Movies
Ratings
42
Fight ClubRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
PietaRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0