Movies
Ratings
307
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.5
Oz the Great and PowerfulRated ★ 2.0
BraveRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
Saving Private RyanRated ★ 2.0
Total RecallRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 2.0
CometRated ★ 4.0