Titles you rated
Finding NemoRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 2.5
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 1.0
SunnyRated ★ 2.0
OnceRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5