Movies
Ratings
226
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Paris, je t'aimeRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Gulliver's TravelsRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0