Movies
Ratings
20
I Am LegendRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
ZatoichiRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 4.0
Big DaddyRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
Shoot the Piano PlayerRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0