Movies
Ratings
1044
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 1.5
Batman Beyond: Return of the JokerRated ★ 3.0
PushRated ★ 3.0
DaredevilRated ★ 3.5
Ghost RiderRated ★ 2.5
The CrowRated ★ 3.0
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 5.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 1.0
My Boss, My TeacherRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 2.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 5.0
Dark ShadowsRated ★ 4.0