Movies
Ratings
164
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.0
MasterRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
London Has FallenRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0