Movies
Ratings
250
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.0
Persian LessonsRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.0
SplitRated ★ 2.0
Yes ManRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The Wind RisesRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5