Movies
Ratings
312
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The Bucket ListRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0