Movies
Ratings
150
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
DittoRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 2.5
Black Hawk DownRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0