Movies
Ratings
74
Memories of MurderRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.5
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
HopeRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0