Movies
Ratings
491
The Forbidden KingdomRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.5
Ghost RiderRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.5
Twelve MonkeysRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0