Movies
Ratings
30
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
...ingRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0- BlackRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0