Movies
Ratings
163
LucyRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 0.5
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 4.0
JumperRated ★ 2.0
I, RobotRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
SawRated ★ 0.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0