Movies
Ratings
41
DefianceRated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 3.0
Tears of the SunRated ★ 5.0
Lawrence of ArabiaRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 2.0
The ClassicRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.0
...ingRated ★ 3.0