Movies
Ratings
166
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 4.0
SpreadRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.5
Bring It OnRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
The Italian JobRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 1.0
Ip Man 2Rated ★ 3.5