Titles you rated
Schindler's ListRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0