Movies
Ratings
222
AquamanRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 2.5
The Great BattleRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5