Titles you rated
Pearl HarborRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
Patch AdamsRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5