Movies
Ratings
51
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Salut d’AmourRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.5