Movies
Ratings
116
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0