Titles you rated
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 1.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 2.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 2.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0