Movies
Ratings
489
Drive My CarRated ★ 4.5
To Each His Own CinemaRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 4.0
MankRated ★ 4.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.0
OrphanRated ★ 3.0
AnomalisaRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
The MistRated ★ 0.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.0