Movies
Ratings
37
The AvengersRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 1.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 1.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 1.0
PrometheusRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0