Movies
Ratings
32
OldboyRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
A Day for an AffairRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 3.0