Movies
Ratings
216
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 2.0
Total RecallRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5