Movies
Ratings
186
MulanRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 2.5
Men in BlackRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5