Movies
Ratings
91
2012Rated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Face of LoveRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
PoetryRated ★ 3.5
Deja VuRated ★ 4.5
I Am Number FourRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.0