Movies
Ratings
254
SawRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
CubeRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5