Titles you rated
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
JawsRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 2.0
QuickRated ★ 2.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
Dancing QueenRated ★ 2.0