Titles you rated
Dances with WolvesRated ★ 3.0
UnbreakableRated ★ 2.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 2.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.5
My PaparottiRated ★ 1.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 2.5
WaterworldRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
StokerRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
White NightRated ★ 2.0
Green FishRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 3.0
ContactRated ★ 3.0
Hannibal RisingRated ★ 2.0
The WolverineRated ★ 2.0
BatmanRated ★ 4.0