Movies
Ratings
218
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
MissingRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0