Movies
Ratings
27
Son of SaulRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Away from HerRated ★ 0.5
Taxi DriverRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
National Theatre Live: War HorseRated ★ 3.5
Hiroshima Mon AmourRated ★ 2.5