Titles you rated
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0