Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
FarinelliRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 5.0