Movies
Ratings
173
TrumboRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
The Royal TailorRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0