Movies
Ratings
20
The Truman ShowRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
SawRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
TakenRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
The Devil's GameRated ★ 3.0