Titles you rated
High School MusicalRated ★ 1.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Police AcademyRated ★ 1.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.0- The ScamRated ★ 2.5
TransformersRated ★ 4.0
TedRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.0
Mr. HongRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 1.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 2.5
The TerminatorRated ★ 2.0
District 9Rated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 1.5