Movies
Ratings
62
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The Gods Must Be CrazyRated ★ 3.0
The Three MusketeersRated ★ 4.0
TroyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0