Movies
Ratings
67
Sister ActRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 3.5
RoomMateRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
The Devil's GameRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.5
Wrong Turn 3: Left for DeadRated ★ 4.5
TumbleweedRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 3.5
MossRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0