Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Beauty WaterRated ★ 4.0
Little JoeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 2.0
The Sheriff In TownRated ★ 4.0