Movies
Ratings
15
FriendRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5