Movies
Ratings
66
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 3.0- River of No ReturnRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
John WickRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 2.5- Food ChainRated ★ 5.0
UlyssesRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 5.0