Movies
Ratings
208
MaleficentRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0
ChefRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Big EyesRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Baby and MeRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Dangerously ExcitedRated ★ 3.0