Titles you rated
The ArtistRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Hannah ArendtRated ★ 4.0
Becoming Who I WasRated ★ 5.0
Tokyo FamilyRated ★ 4.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
ShineRated ★ 3.5
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The King of ComedyRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 4.5
The SacrificeRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.5