Titles you rated
Break OutRated ★ 3.0
SnatchRated ★ 5.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 5.0
The UntouchablesRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 1.0
The PatriotRated ★ 3.0
Dances with WolvesRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 4.0
Wheels on MealsRated ★ 4.0
Tango & CashRated ★ 3.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 3.0
Hot Shots!Rated ★ 1.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
The FanRated ★ 3.0
Police AcademyRated ★ 2.0
Jackass: The MovieRated ★ 1.0
Rambo: First Blood Part IIRated ★ 1.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
God of Gamblers' ReturnRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 1.0