Titles you rated
Public EnemiesRated ★ 1.0
The PianistRated ★ 2.0
A Girl at My DoorRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0
Super Size MeRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 4.5
Summer Days With CooRated ★ 4.5
Gone in 60 SecondsRated ★ 4.0
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 3.0
Astro BoyRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Someone SpecialRated ★ 1.0