Titles you rated
QuickRated ★ 0.5
Your Name.Rated ★ 0.5
The Beauty InsideRated ★ 0.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0
Our TimesRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 1.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 2.5
FrozenRated ★ 4.5
My Best Friend's WeddingRated ★ 1.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.5
Atomic BlondeRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0