Titles you rated
The NeighborsRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 1.5
PunchRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.5- D-WarRated ★ 1.5
TRON: LegacyRated ★ 1.5
PrometheusRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0