Titles you rated
K-19: The WidowmakerRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
300Rated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
More Than BlueRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 3.0